Betonový vzhled bez kompromisu.

Cementové stěrky

Cementové stěrky jsou materiálem na bázi cementu s krystalickou vazbou vody, která eliminuje možnost vzniku trhlin. Tento materiál je ekonomičtější variantou k materiálu panDOMO, rovná se mu ovšem co do estetiky. Jeho velkou devízou je jeho betonový, až industriální vzhled, který dává vyniknout modernímu stylu bydlení. Cementové stěrky můžeme zpracovávat jako lité nebo stěrkované plochy. Povrchovou úpravu lze zvolit dle druhu zátěže a optiky systémovými laky a uzávěry v matné nebo lesklé variantě.

Cementové stěrky ukázka 01 Cementové stěrky ukázka 02 Cementové stěrky ukázka 03 Cementové stěrky ukázka 04 Cementové stěrky ukázka 05 Cementové stěrky ukázka 06

Veškeré fotky jsou referenčním materiálem skutečně realizovaných zakázek firmy Monolitdesign.

Možnosti využití cementových stěrek

Cementové stěrky lze aplikovat na podlahy a stěny, nejvíce ovšem vyniká na prostorových prvcích jako jsou krbová tělesa, sloupy, římsy a schody. Stěrku lze aplikovat v soukromých i komerčních sektorech.

Barevné možnosti

Varianty struktur

Cementové stěrky jsou v šedém tónu, kdy je odstín dán barvou materiálu. Struktura cementových stěrek závisí na zpracování: při lité aplikaci je vzhled tahů umírněnější a plocha je hladší, naopak u stěrkovaných ploch nám materiál umožňuje více či méně strukturovaný povrch.

Cementová stěrka, struktura a Cementová stěrka, struktura b

Ke stažení

Cena a více informací

Zašlete nezávaznou poptávku, nebo pro více informací volejte 605 042 706.