Vzhled surového betonu i v barevných variantách.

Pohledová struktura betonu

Pohledová struktura betonu má mnoho podob, záleží na zákazníkovi, kterou z těchto podob preferuje (odšalovaný beton, kletovaný beton). Pohledovou strukturu betonu můžeme zhotovit pomocí stěrek panDOMO, cementových, pryskyřičných nebo i stěrek dekorativních. Rozhodujícím faktorem, který z těchto materiálů zvolíte, je jednak Vaše představa o výsledném vzhledu, dále umístění (stěna, podlaha, sloup atd.), a v neposlední řadě finanční výše, kterou jste ochotni do stěrky investovat.

Pohledová struktura betonu, ukázka 01 Pohledová struktura betonu, ukázka 02 Pohledová struktura betonu, ukázka 03 Pohledová struktura betonu, ukázka 04 Pohledová struktura betonu, ukázka 05 Pohledová struktura betonu, ukázka 06

Veškeré fotky jsou referenčním materiálem skutečně realizovaných zakázek firmy Monolitdesign.

Možnosti využití

Pohledovou strukturu betonu lze vytvořit nejen na podlahách a stěnách, ale i v trvale mokrých prostorách jako jsou sprchové kouty či prostory za vanou. Pohledová struktura betonu skvěle vyniká na prostorových prvcích interiéru, jako jsou sloupy či schody. Dle místa aplikace volíme použití konkrétního materiálu.

Barevné možnosti a struktury

Pohledová struktura betonu se realizuje převážně v šedých tónech, od nejsvětlejší až po antracitovou barvu. Kromě typických šedých odstínů lze zvolit i jiné, pro beton netradiční, barevné odstíny dle vzorníku konkrétního materiálu, který je pro tento účel zvolen. Struktury jsou dány konkrétním materiálem.

Ke stažení

Cena a více informací

Zašlete nezávaznou poptávku, nebo pro více informací volejte 605 042 706.